Zamówienia publiczne

Bierz udział w przetargach z kompleksowym wsparciem Senda

Znajdziemy, wystartujemy i zrealizujemy z Tobą odpowiadające Twoim potrzebom przetargi.

Postaw na skutecznego i doświadczonego partnera

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia zespołu Senda w sektorze gospodarki odpadami, by z sukcesem startować w interesujących Cię przetargach. Nasza wiedza na temat rynku może teraz pracować dla Ciebie.

Dzięki połączeniu uważnej obserwacji branży, analizy rynkowych trendów oraz szybkiego przepływu informacji w siatce handlowej na terenie całego kraju jesteśmy w stanie znaleźć idealny balans między maksymalizacją zysku a prawdopodobieństwem wygranej.

Co obejmuje obsługa zamówień publicznych?

Senda w roli lidera konsorcjum to gwarancja wysokiej skuteczności działania. W ramach współpracy zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z przetargiem oraz zorganizujemy transport towaru, zapewniając stały strumień odpadów na Twojej instalacji.

Analiza rynku i wybór przetargu

Przygotowanie dokumentacji

Zabezpieczenie wadium

Konsorcja

Kompleksowa realizacja przetargu

Referencje z zamówień publicznych

Poczuj komfort stabilnej współpracy

Otrzymujesz od nas wsparcie również w przypadku awarii czy nagłych zmian podczas realizacji zadania. Jako lider konsorcjum zorganizujemy podwykonawstwo, jeśli Ty nie będziesz mieć możliwości przyjęcia odpadu. Dzięki naszej rozbudowanej i transparentnej siatce odbiorców jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zabezpieczyć wykonanie przyjętych zobowiązań. Na Senda możesz zawsze polegać.

Dlaczego warto?

Stały monitoring rynku

Na bieżąco śledzimy zamówienia publiczne w obszarze gospodarki odpadami, dlatego szybko i sprawnie zidentyfikujemy te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Ekspercka wiedza

Doskonale znamy specyfikę obsługi poszczególnych lokalizacji, jakość odpadów, wymagania zamawiających oraz historyczne ceny. Pomożemy Ci zmaksymalizować szanse na wygraną.

Profesjonalna pomoc prawna

Zapewniamy wsparcie prawne na każdym etapie procesu przetargowego. Z Senda unikniesz formalno-prawnych pułapek. Bezpiecznie wystartujemy i zrealizujemy przetarg

Referencje klientów

Zobacz wszystkie referencje

Chcesz wziąć udział w przetargu publicznym? Zrób to z Senda

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.

Jaka jest suma 6 i 7?