Nowy wymiar efektywnego gospodarowania odpadami

Zostaw odpady w naszych rękach

Współpracuj z zaangażowanym brokerem odpadowym, który chce oraz potrafi rozwiązać Twoje problemy tak, jak tego potrzebujesz: szybko, elastycznie i transparentnie. Z Senda zamienisz niepewność na profesjonalne doradztwo, a zalegające odpady na pustą przestrzeń.

Tak żyjemy i pracujemy

Poznaj wartości, które przyświecają nam w codziennych działaniach.

Przepływ

Podstawą sprawnego przepływu odpadów jest swobodny i szybki przepływ informacji. Dbamy o niego w każdym procesie: decyzyjnym, wykonawczym i opiniotwórczym.

Człowiek

Każdy człowiek ma dla nas wyjątkową wartość. Dzięki swojej obecności, zaangażowaniu oraz wiedzy pozwala nam rozwijać się nie tylko jako firma, lecz przede wszystkim jako ludzie

Zgoda

Porozumienie jest dla nas podstawą zarówno każdej transakcji, jak i każdej relacji - w biznesie oraz życiu. To element naszej codzienności, które stale pielęgnujemy

Szczęście

Wypadkowa wszystkich wartości, która przekłada się na wspólny sukces. Płynie ze wzajemnego szacunku, zaangażowania i satysfakcji z pracy, która jest naszą pasją.

Odpowiedzialne dzisiaj to czyste jutro

Pomagamy firmom w realizacji obowiązków w zakresie zrównoważonej gospodarki odpadami, ze szczególnym naciskiem na ich maksymalny recykling oraz doradztwo środowiskowe. Przekazujemy współpracującym z nami podmiotami odpady do dalszego przetworzenia lub unieszkodliwienia, a surowce wtórne do recyklingu.

Działamy na rzecz rozwiązania problemu stale rosnącej ilości odpadów. Tam, gdzie inni widzą kłopot z ich zagospodarowaniem, my proponujemy efektywne rozwiązania - z korzyścią dla klientów, planety oraz wszystkich jej mieszkańców. Z naszych usług korzystają recyklerzy, składowiska i sortownie odpadów, oczyszczalnie ścieków, biogazownie, firmy budowlane, przemysłowe czy sieci handlowe.

Możemy pomóc również Twojej firmie.

Poznaj nas lepiej

Zyskaj profesjonalne wsparcie w zakresie gospodarki odpadami

Surowce wtórne

Utylizacja

Zamówienia publiczne

Doradztwo środowiskowe

Jeden lider, wiele możliwości

W Senda na bieżąco dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb firm i instytucji. Ponad 10 lat doświadczenia w branży oraz szerokie możliwości realizacji różnorodnych wytycznych dają gwarancję konkretnych korzyści.

Szybkie i efektywne działanie

Senda to pewność wysokich standardów na wszystkich polach biznesowej współpracy. Dzięki unikatowej siatce odbiorców i dostawców sprawnie realizujemy nawet najbardziej nietypowe i trudne zlecenia.

Wysoka elastyczność cenowa

Ogranicz koszty związane z gospodarką odpadami, dzięki indywidualnym rozwiązaniom. Elastycznie dostosowujemy ofertę współpracy do potrzeb oraz możliwości klienta.

Stabilna i transparentna współpraca

Częstotliwość odbiorów i dostaw dopasowana do potrzeb firmy, procesy redukujące ilość wytwarzanych odpadów, wdrażanie niestandardowych działań - z Senda otrzymujesz wsparcie w każdym zakresie.

Referencje klientów

Zobacz wszystkie referencje
tekst alternatywny
Desc

Zapraszamy do kontaktu

Porozmawiajmy o rozwiązaniach dla Ciebie.

Skontaktuj się